Get Adobe Flash player

Jubileumi Fehér Galamb X. továbbjutók

 Közép-magyarországi régió forduló:

 

Ezüst fokozatot értek el:

Egri Angéla - szoló ének Gregor ÁltIs. Felkészítő tanár: Dávid Krisztina

Mátyus Kinga - népi hangszer Sashalmi Waldorf Isk. Felkészítő tanár: Király Györgyi

Körösi  Leányok - csop.én Körösi Iskola Felkészítő tanár: Thomas Györgyi

Hajtai Gréta, Majkó Gréta, Gregor Felkészítő tanár: Dávid Krisztina

 Akácvirág - íkörösi CSoma, Felkészítő tanár: Thomas Györgyi

 

Arany fokozatot értek el:

 

Kelemen Anna - citeera Bartók Béla AMI. Felkészítő tanár: Leskó - Dely Tercia

Siket Izabella - szoló ének Gregor Felkészítő tanár: Király Györgyi

 Cseppely Dóra, Czuczor Petra, Kelemen Anna - csop.én. Barttók Béla AMI. Felkészítő tanár: Leskó - Dely Tercia

Havas Lili - citera Felkészítő tanár: Leskó - Dely Tercia

Vadalmák - csopén. Bartók Béla AMI. Felkészítő tanár: Leskó - Dely Tercia

Antal Balázs, Czuczor Barnabás -  citera duóü Barók Béla AMI Felkészítő tanár: Leskó - Dely Tercia 

 

 

2017.05.10. Miskolc

 

Arany fokozatot értek el:

Pántlikás Duó - Tokaj Rákóczi AMI, Felkészítő tanár: Kolozsyné Takács Éva

Porubszky Tamás - Tokaj Rákócszi AMI, Felkészítő tanár: Kolozsyné Takács Éva

Bakos Lilla - Miskolci Hermann Ottó AMI, Felkészítő tanár: Sóváriné Barta Katalin

Tokaji Betyárok - Tokaj Rákóczi AMI. Felkészítő tanár: Kolozsyné Takács Éva és Fábiánné Tassi Gabriella

Porubszki Zsuzsa - népi furulya, Tokaj Rákóczi AMI. Felkészítő tanár: Kolozsyné Takács Éva és Fábiánné Tassi Gabriella

Urbán Zalán - szoló ének Erkel Ferenc - Egressy, Felkészítő tanár: Kecskésné Kriston Katalin

 

 

Nyugat-Magyarország:

 

Arany fokozatot értek el:

Kovács Liliána - Sopronkövesd citera. Felkészítő tanár: Horváth Krisztina

Orbán Kata - Lébény Felkészítő tanár: Horváth Krisztina

Szécsényi Népdalkör - Csornai Isk AMI. Felkészítő tanár: Szabó Rita

Magyarics Fanni - Csákcár Esterházi Isk. Felkészítő tanár: Szakálné Dornyi Erzsébet

Szécsényi Ének Együttes - Csorna Felkészítő tanár: Szabó Rita

 

Ezüst fokozatot értek el:

Arany máléinkó - citera Rábacsécsény, Kisfaludy isk. Felkészítő tanár: Horváth Krisztina

Horváth Lilla Rafaéla - Kóny Deák Ferenc AMI, Felkészítő tanár: Varga Pálma Anna

Bognár Zsolt  - Kóny Deák Ferenc AMI, Felkészítő tanár: Varga Pálma Anna

Kövirózsa -. Sopronkövesd, Felkészítő tanár: Horváth Krisztina

Lébény citerazenekar - népi hangszer, Lébényi AMI, Felkészítő tanár: Horváth Krisztina

Lakatos Mercédesz - Mosonszentmiklósi AMI, Felkészítő tanár: Horváth Krisztina

Drabicz Tamara - Csákvár Felkészítő tanár: Szakálné Dornyi Erzsébet

Miklósi  Pacsírták - Mosonszentmiklós, Felkészítő tanár: Horváth Krisztina

Németh Anna - szolóének. Mórichida Kisfaludy  AMI Felkészítő tanár: Szabóné Pap Henrietta

Papp Gréta -a mese Mórichida Felkészítő tanár : Szabóné Pap Henrietta

Százszorszép Ének Együttes - Felkészítő tanár : Szabóné Pap Henrietta

Paus Kamilla - Csákvár Felkészítő tanár : Szakálné Dornyi Erzsébet

Dalos Pacsírták - Csákvár Felkészítő tanár : Szakálné Dornyi Erzsébet

"Gyermeki szívvel lelkendezünk érted II." zongoraverseny gyermekeknek

(katt a képre)

Leírás és jelentkezési lap

 

Fehér Galamb

Országos Népzenei Versenyek

(katt a képre)

Programjaink

hétfő október 1
A zene világnapja
kedd október 2
Engelbert Humperdink: Jancsi és Juliska
hétfő október 15, 18:00 - 20:00
„Bartók megszólal 1911-1920”

Köszönjük, hogy adójának 1% - val gondol ránk!

18186354-1-42

 

Támogatók - partnerek

GTranslate

Hírlevél feliratkozás

Copyright © 2005-2016. Minden jog fenntartva Rákoshegyi Bartók Zeneház Közalapítvány!