Get Adobe Flash player

Fehér galamb V.

 

Fehér Galamb Országos Népzenei Verseny V.

 

DSC_0004

 

A május 18-án lezajlott döntő eredményei:

Bronz fokozat:

Barslédeci Lányok
Keresztúri Leányok
Dudás Réka
Kránitz Ramóna
Milley Petra

 

Ezüst fokozat:

Vadalmák /1/-Magyarlapádi dalok

Vadalmák 2. - Nagykartali dalok
Lapádi Lányok
Janurik Timea
Kondor Alíz, Esztergályos Zsófia, Bognár Alexandra
Kajos Katrin
Fehér Vivien
Süveges Sára
Miklós Annamária
Kucskár Kamilla
Bándoli Réka

 

Arany fokozat:

Boros Botond Dániel- Terjék Levente
Kondor Alíz
Varga levente
Zercsényi Zsófia- Süveges Sára
Piros rózsák
Józsa Klára
Kovács Nóra- Szilágyi Nóra -Horváth Laura
Csákvári  Csicsergők
Gombás  Veronika
Terjék Levente
Zelcsényi  Zsófia
Aranyi Fruzsina- Józsa Klára
Forgó Rózsa
Szarka Bettina
Gulyás  Hajnalka

Különdíjjasok:

Gombás Veronika, Józsa  Klára,Kovács Nóra -Szilágyi Nóra-Horváth
Laura- Ecser
Aranyi Fruzsina- Józsa Klára Budapest, Bartók Béla Ami
Terjék Levente
Szarka Bettina-Csákvár
Gombás Veronika- Rábacsécsény
Varga Levente-Farád
Boros Botond Dániel-Terjék Levente Budapest
Zelcsényi  Zsófia-Dombóvár

Különdíjjasainkat várjuk szeptember 25-én, Bartók Béla halálának 67. évfordulóján tartandó emléknapunkra.

 

A Miskolci-Régió elődöntő eredménye:

Arany minősítést kaptak:

Kucsár Kamilla - Lévay József Református Gimnázium;

Felkészítő tanár: Dr. Farkasné Sajó Márta

Miklós Annamária - Egressy Béni - Erkel Ferenc Zeneiskola

Felkészítő tanár: Fazekas Erzsébet

Győri Régió elődöntő eredményei:

Arany minősítést kaptak:

Kajos Katrin - Király Iván Körzeti Általános Iskola - Farád

Dudás Réka, Kránitz Ramóna, Bogdán Szimonetta - Király Iván Körzeti Általános Iskola - Farád

Varga Levente - Király Iván Körzeti Általános Iskola - Farád

Dudás Réka, Kajos Katrin, Millei Petra - Király Iván Körzeti Általános Iskola - Farád

Felkészítő tanár: Kovács Tamásné

A Budapesti elődöntő eredményei:

mini-DSC_0005

Arany minősítést kaptak:

Letöltés:

Aranyi Fruzsina és Józsa Klára

Felkészítő tanár:Dely Tercia

download

Forgórzsa énekegyüttes

Felkészítő tanár:Gordos Anna

download

Kovács Nóra,Szilágyi Nóra,Horváth Laura

Felkészítő tanár:Csombók Judit

download

Józsa Klára

Felkészítő tanár:Dely Tercia

download

Ezüst minősítést  kaptak:

 

Boros Botond Dániel - Terjék  Levente

Felkészítő tanár:Dely Tercia

download

Terjék Levente - népi furulya

Felkészítő tanár:Margetán Máté

download

Vadalmák

Felkészítő tanár:Dely Tercia

download

Vadalmák - kartali dalokkal

Felkészítő tanár:Dely Tercia

download

Janurik Tímea

Felkészítő tanár:Benedek Krisztina

download

Tórh Szilvia és Juhász Timea

Felkészítő tanár:Fehérné Thomass Györgyi

download

Lapádi dalok

Felkészítő tanár:Dely Tercia

download

Barslédeci leányok

Felkészítő tanár:Dely Tercia

download

Különdíj: Fellépés a 2012. március 25-i koszorúzáson:

 

Forgórózsa

 

Kovács Nóra-Szilágyi Nóra-Horváth Laura

 

Vadalmák –citera zenekar

 

 

  e

 

Fővárosi Kétfordulós Bartók Zongoraverseny

(katt a képre)

 

"Bartók Rákoskeresztúron

1912-20"

Kétfordulós Országos Műveltségi Verseny

(katt a képre)

 

Fehér Galamb

Országos Népzenei Versenyek

(katt a képre)

Programjaink

csütörtök december 14, 11:00 -
A VARÁZSFUVOLA
szombat december 16, 17:00 - 18:30
A VARÁZSFUVOLA
vasárnap december 31, 15:00 -
Szilveszterezzen a Rákoshegyi Bartók Zeneházban

Köszönjük, hogy adójának 1% - val gondol ránk!

18186354-1-42

 

Támogatók - partnerek

GTranslate

Hírlevél feliratkozás

Copyright © 2005-2016. Minden jog fenntartva Rákoshegyi Bartók Zeneház Közalapítvány!